استاندارد‌های کیفی (Power Team)

تعهد SPX FLOW به کیفیت، به‌ واسطه برند Power Team ، در هر کاری که انجام می‌ دهیم آشکار است، از مواد خام دریافتی گرفته تا نحوه پشتیبانی ما از مشتریانمان که تا سال‌ ها بعد از خرید محصولاتمان ادامه دارد . برند Power Team در استاندارد بین‌المللی کیفیت ISO 9001:2000 ثبت شده است. استاندارد ISO 9001:2000 ایجاب می‌ کند که شرکت ها از استاندارد‌‌های مدیریت، روش اداره، توسعه محصول، ساخت و بهبود مستمر پیروی کنند. ثبت شدن نام ما در این استاندارد مؤید آن است که Power Team اسناد مربوط به فرایندها، از تأمین‌ کننده تا مشتری، بازرسی، جابه‌ جایی و آموزش را انتخاب کرده است و رعایت می‌ کند. ISO 9001 همچنین انجام ممیزی های دوره‌ ای داخلی و خارجی را الزامی می‌ کند تا اطمینان حاصل شود همه جنبه های کاری که روی کنترل کیفی اثر گذارند تحت پایش قرار دارند. این امر همواره فلسفه‌ بوده و خواهد بود. این تضمینی است که به شما می‌دهیم.

گواهی‌‌نامه ثبت ISO 9001:2000 برند Power Team را ببینید.

گیج‌ های پرفشار بولتینگ سیستم طبق توصیه‌ های تعیین‌ شده در بخش B40.1 استاندارد انجمن مهندسان مکانیک آمریکا، ASME B40.1، Grade B طراحی می‌ شوند .


bolting systems


SPX FLOW، به‌واسطة Power Team، خود را متعهد به طراحی، ساخت و بازاریابی محصولاتی می‌داند که مطابق با یا فراتر از نیازهای مشتریان‌مان باشند. برند Power Teamاظهارنامة ادغام (فقط برای ماشین‌آلات نیمه‌تکمیل) یا اظهارنامة انطباق و علامت CE را برای محصولاتی که در چارچوب حدا‌قل یکی از دستور‌العمل‌های CE اتحادیة اروپا باشد یا با آن مطابقت داشته باشد درج می‌کند. توجه: همة محصولات در چنین چارچوبی نیستند و لذا ممکن است مجاز به داشتن علامت CEنباشند. در صورت نیاز به علامت CEیا درخواست آن، لطفاً با برای ارائة توضیحات با کارخانه تماس بگیرید و توجه داشته باشید که درخواست این علامت باید در زمان سفارش محصول برند Power Team ارسال شود.


هرگاه در مقالات و کاتالوگ‌‌ها و در وب‌سایت‌مان تصریح شده باشد، مجموعه‌های پمپ‌های قدرت الکتریکی برند Power Team با الزامات طراحی، مونتاژ و تست انجمن استاندارد‌های کانادا (CSA) مطابقت خواهند داشت. توجه: در صورت نیاز به گواهی CSA لازم است درخواست خود را در زمان سفارش محصول برند Power Team ارسال کنید.


در شلنگ‌های Power Team معیارهایی که در مشخصات مؤسسة جابه‌جایی مواد شمارةIJ100 برای شلنگ هیدرولیک تعیین شده است رعایت می‌شود. بر اساس روال تعیین‌شده در این استاندارد، شلنگ‌های هیدرولیک باید:


در ظرفیت مجاز کامل دارای حداقل عمر متوسط ۳۰۰۰۰ چرخه باشند.


کم‌ترین فشار پارگی آن‌‌ها دست‌کم دوبرابر فشار کاری مجاز باشد.


هر گاه در مقالات و کاتالوگ‌ها و در وب‌سایت‌مان تصریح شده باشد، مجموعه‌های پمپ قدرت الکتریکی Power Team با الزامات طراحی، مونتاژ و تست NEMA 12، استاندارد انجمن ملی سازندگان تجهیزات الکتریکی، مطابقت دارد. این استاندارد مربوط به قطعات الکتریکی مورد استفاده برای مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار است. توجه: در صورت نیاز به گواهی‌نامة NEMA لازم است درخواست خود را در زمان ارسال سفارش پمپ به برند Power Team ارائه دهید.


همة اجزای هیدرولیکی برند Power Team طوری طراحی و/یا تست می‌شوند که برای استفاده در حداکثر فشار کاری psi ۱۰۰۰۰ (bar 960) ایمن باشند، مگر اینکه معیار دیگری در مقالات و کاتالوگ‌ها و در وب‌سایتمان ذکر شده باشد.


همة محصولات برند Power Team طی تولید تحت بررسی‌‌‌های کیفی قرار می‌گیرند. تمامی میله‌های فولادی دارای گواهی‌نامه و قابلیت ردیابی کارخانة ساخت هستند. پیش از خروج از کارخانه، تمامی سیلندرها تا حداکثر فشارpsi 12500 تست می‌شوند، غیر از سری‌های RT که برای اطمینان از قابلیت اعتماد در محل استفاده تا فشارpsi ۱۰۰۰۰ تست می‌شوند.