بولتینگ سیستم SPX FLOW آچارهای گشتاوری SlimLine را معرفی می‌کند.

bolting systems

اجاره سیستم و نرم ‌افزار پایگاه داده مدیریت فلنج ، طیفی از آچارهای گشتاوری SlimLine را در سابقة کاری خود وارد کرده است.

ابزار‌های SlimLine جدید به‌ طور ویژه در پاسخ به تقاضا برای آچاری با پیچش سفت تر در بازار نفت و گاز تولید شده است و به ‌طور خاص برای کاربردهایی با پیچش سفت ، مانند فلنج ‌های سر چاه نفت، فرک استاک ‌ها، ایستگاه ‌های کمپرسور و شیرهای فوران‌ گیر طراحی شده ‌اند.

ویژگی اتصالات SlimLine داشتن شعاع دماغه کوچک است که برای سازگاری با فلنج‌ های استاندارد API و ANSI ایجاد شده است. طی فرایند تولید ، تیم مهندسی با استفاده از شبیه‌ سازی طراحی کاملاً‌ مدل‌ سازی شده (FEA) ابزار از نظر انطباق ، عمر افزوده و دوام بهینه ‌سازی کرده است. بدنة فولادی صلب و تخت ابزار به همراه مکانیزم راننده ‌ای که کاملاً درون محفظه قرار گرفته است، ایمنی اپراتور و بهبود عملکرد در شرایط سخت را فراهم می ‌کند. بدنه راننده طوری طراحی شده است که اتصالات TWLC (با آزادی پایین) آن را میتوان با اتصالات جدید TWSL (SlimLine) تعویض کرد. این ويژگی با کاهش هزینه سرمایه‌ ای ابزار در هر سری تولید ، می‌تواند دست شما در کاربردهای بیشتری باز کند. منیفولد مفصلی و چند ‌محور به شما امکان می دهد که ابزار و شلنگ را در هر موقعیتی قرار بدهید. این منیفولد شامل یک عدد شیر اطمینان داخلی است که از افزایش فشار عقب ‌نشینی جلوگیری می‌ کند.

آرون زوگ، مدیر تولید در شرکت فناوری ‌های هیدروبیک SPX میگوید: «آچارهای گشتاور SlimLine جدید از نظر سازگاری و مناسب ‌بودن برای کار استثنایی هستند و این ویژگی در کنار استحکام بالا میتواند در مقایسه با مدل ‌های مشابه موجود در صنعت، بهره ‌وری بیشتری برای شما به همراه بیاورد. اتصال باریک و دماغه سفت و کوچک به کاربر امکان می ‌دهد که گشتاور را به ‌طور ایمن وارد کند، و این امر منجر به گسترش حیطه کاری شما میشود.»

برای بهبود امکان جابه ‌جایی و استقرار ابزار، اتصالات SlimLine یک دسته چند ‌موقعیتی اختیاری دارند که استقرار ابزار در مکان‌ های با دسترسی مشکل را تسهیل می ‌کند.